Kalendář

Sponzoři
Děkujeme našim sponzorům!!!

Hostivař - Bolevec 28.9.2013

Na svátek Svatého Václava se odehrálo první utkání z dvojzápasů, který měli naši starší žáci na programu tento víkend. Naši borci se vydali na hřiště Pražské Hostivaři. Po jedné prohře a jedné výhře jsme měli určitě ambice bojovat o tři body. Tyto představy však zkazilo již zjištění, kolik hráčů nebude na toto utkání k dispozici. Chyběla Eliška Kondelíková, Dan Lukeš, Filip Hrůza, Matyáš Hajný i Michal Pivoňka. Do hry bylo tedy nutné postavit hráče, kteří jsou svým věkem ještě schopni nastupovat za přípravku a bohužel ani to nestačilo. Do Prahy jsme tedy odjížděli v osmi hráčích a s doufáním, že nám soupeř sportovně jednoho hráče půjčí.

Náš soupeř měl k dispozici hned patnáct hráčů a proto nám bez problému věnoval jednoho levého obránce jménem Martin, které do našeho týmu skvěle zapadl. Hned od úvodu utkání bylo znát, že je pro některé hráče základní sestava až příliš tvrdý oříšek, a že by raději v poklidu seděli na lavičce. To ale bohužel nešlo. Bratři Tyšerové i Jirka Kožnar se potulovali po hřišti jako spoluobčané se slepeckými holemi a jen těžko se dostávali k míči. Tato skutečnost však byla předem očekávána a nedalo se s ní bohužel nic dělat. Nad vodou nás ale držela bojovná obrana a skvělý Dominik Homulka, který pochytal spoustu šancí soupeře. Poločasový výsledek 0:2 se tedy dal brát skutečně pozitivně, vzhledem k naší sestavě.

Do druhého poločasu jsme šli především s vidinou lepšího pohybu mladších hráčů a větší odvážností opor týmu. Poctivá hra z obrany přinesla své ovoce poté co Pavel Pospíšil skvěle nacentroval balonek do kruhu kde ho tečoval kdo jiný než Denis Tomeš a snížil na 1:3. Tento přijatelný výsledek jsme drželi až do 60minuty. Pak jsme se začali až příliš vysouvat a nechávali jsme otevřená zadní vrátka. Na urostlé útočníky a záložníky soupeře byli pak vypůjčený Martin, Honza Oliberius i gólman Dominik Homulka prostě krátcí. Žádná z našich nadějných akcí se nedostala dál než na útočnou třetinu soupeře. K těmto faktům se přidal ještě fakt naprosté rezignace některých hráčů a tak jsme za posledních 10minut inkasovali dalších pět gólů. Vskutku hořký závěr. Konečný výsledek 1:8.

Vzhledem k sestavě, s kterou jsme do Prahy odjížděli se nedalo čekat, že bychom předváděli nějaký oslnivý hokej. Je však nutné říci, že někteří hráči si svým přístupem místo v týmu vůbec nezaslouží. Skutečnost, že jsou někteří hráči nešikovní se může spojovat s jejich věkem, ale to, že se místo hraní věnují při zápase dohadování s trenérem, z nich opravdu týmové hráče nedělá.

Výsledek: 1:8 (0:2)

Sestava: Dominik Homulka, Pavel Pospíšil, Jan Oliberius, Miloslav Tyšer, Jakub Světlík, Denis Tomeš, Jiří Kožnar, Karel Tyšer

Střelci: Denis Tomeš