Čas:                   9:40

Výsledek:          2:7 (2:2)

Střelci:               2x Lukeš

Popis:

Od začátku utkání měl náš tým problémy s bráněním. Především nedůraz obránců a špatná poziční hra zapříčinila, že se soupeř jednoduše dostával až do našeho kruhu. Skvěle však chytal brankář Dominik Homulka a držel tým nad vodou. Jak jednoduše se soupeř dostával ke střelám, tak těžko jsme si vytvářeli šance my. I přesto se nám však povedlo vytvořit si dva trestné rohy, ale bez výrazného úspěchu. V šesté minutě proměnili Mnichovice jeden ze svých průniků. Dominik skvěle zasáhl, ale na dorážku už neměl. Stejná situace se opakovala i v minutě deváté, 0:2. Pak jsme zabrali směrem do útoku a vytvořili si několik šancí a především také dva rohy. Oba s přehledem proměnil Dan Lukeš a do poločasu jsme šli s výsledkem 2:2. Ve druhé půli se bohužel naše obraná hra vůbec nezlepšila. Soupeř stále procházel jako nůž máslem a vytvářel si slibné šance. Ujal se vedení a začal pomalu navyšovat skóre. V 25. minutě to bylo již 2:5. V útočné fázi přešli hráči k individuálnímu řešení situací a to nevěštilo nic dobrého. Soupeř je bez většího úsilí zdvojoval a nepouštěl do větších příležitostí. Vzali jsme si time-out a pokusili se mužstvu dodat šťávu a naordinovali jsme jim taktiku napadání soupeřovy rozehrávky. Bohužel ani to neslavilo úspěch a po pár pěkných pokusech se znovu prosadil soupeř. Konečné skóre se zastavilo na hodnotě 2:7. Jediným pozitivem v tomto utkání byl výkon Dominika Homulky, který dělal, co šlo, bohužel hráči před ním mu to příliš neusnadnili. V ohrožení se ocitlo i naše postavení v tabulce, když jsme dali šanci hned třem týmům, aby se na nás dotáhli.

Bolevec – Kbely

Kategorie:          Starší žáci

Čas:                   11:40

Výsledek:           6:1 (2:0)

Střelci:                5x Světlík, 1x Tomeš

Popis:

V tomto utkání na nás čekal o poznání lehčí soupeř. V první minutě to byli však Kbely, které se jednoduše dostali přes naše obránce až ke střele, která orazítkovala obě tyče naší branky. Opravdu velké štěstí! Pak se našim hráčům již rozsvítilo a začali se tlačit dopředu, a ačkoliv naše obrana stále nebyla nijak dobrá, nepustili jsme soupeře již k většímu ohrožení naší branky. Když už se k nějaké střele přeci jen dostali, zasáhl skvělý Dominik. V šesté minutě přišla konečně také gólová radost, když Denis proměnil vybojovaný roh. O minutu později bylo ještě veseleji, krásnou akci přes Denise a Pávu zakončil střelou Kuba, 2:0. Do poločasu už jsme bohužel další branku nepřidali. Ve druhé půli pokračovala naše převaha a především pak dvě akce rozehrané Denisem a zakončené Kubou přinesli našemu týmu klid na hokejky. Kuba byl střelecky při chuti a tak přidal ještě další branku a bylo to už 5:0. Teprve v tu chvíli se soupeř probral a vytvořil si šanci. Soupeřův střelec propasíroval balonek Dominikovi mezi nohama a pomalu šourající se balonek ještě dorazil do prázdné brány, 5:1. To bylo, ale vše. Když pak ještě v poslední minutě přidal svou pátou branku v tomto utkání Kuba, bylo rozhodnuto. Nejvíce nás v tabulce ohrožovali Mnichovice, které měli stejně bodu, horší skóre ale ještě zápas k dobru. Naštěstí pro nás to byl zápas s pražskou Slávií. Slávisté nezaváhali a tak jsme udrželi pěkné 4. místo z 11 týmů.

Sestava: Denis Tomeš, Daniel Lukeš, Jakub Světlík, Pavel Pospíšil, Dominik Homulka, Filip Hrůza, Jan Oliberius