Děkujeme našim sponzorům!!!

Hiearchie článků
Rozcestník » Muži » Bolevec - Slavia B
Bolevec - Slavia B
Dne 24.9. Sehráli naši muži prvoligový zápas proti týmu Slávie B. Netrvalo to dlouho a v sedmé minutě utkání Bolevec po akci z pravé strany vstřelil první gól zápasu. Do konce poločasu se mu podařilo skórovat ještě dvakrát. Stav o poločase byl tedy 3:0. Do druhého poločasu nastoupili bolevečtí s velkým nasazením, ale po nezdařených individuálních situacích jeden na jednoho nebo jeden na dva se jim nepodařilo skórovat. Nicméně v druhé polovině poločasu se jim začalo dařit více kombinační hrou a vstřelit další čtyři góly.